Archiwum aktualnosci
October 15, 2018
|

Kolejny rekord pobity !

Na dwa miesiące przed rozpoczęciem 22. edycji Audio Video Show,  pobity został zeszłoroczny, niezwykle wyśrubowany rekord wynajętej  powierzchni. Na chwilę obecną wystawcy zarezerwowali już 174 sale!  Dla porównania, w roku 2017 wszystkich wynajętych pomieszczeń było 168, w 2015 - 150, a w roku 2014 - 104. Mówimy zatem o wzroście rzędu 64% na  przestrzeni ostatnich 3 lat !

November 12, 2018
|

Jean Michel Jarre na AVS!

Mamy dla was sensacyjną wiadomość – gościem specjalnym Audio Video Show 2018 będzie Jean Michel Jarre!
 

Legendarny pionier muzyki elektronicznej osobiście zaprezentuje swój najnowszy album "Equinoxe Infinity". Jest to długo oczekiwany sequel do słynnego albumu "Equinoxe" Jean-Michela Jarre’a, który ukazał się dokładnie czterdzieści lat wcześniej, 16 listopada 1978 roku. Muzyk podczas rozmowy z Piotrem Metzem między innymi opowie dlaczego płyta zostanie wydana aż z dwiema okładkami. Spotkanie odbędzie się na PGE Narodowym w sali TV3 o godzinie 13:00. Dodatkowego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że prezentacja odbędzie się na najdroższym, bo kosztującym blisko 3 miliony złotych systemie tegorocznego Audio Video Show!

October 10, 2018
|

Największa w Polsce strefa winyli

Audio Video Show, jak co roku, zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Strefa winyli to setki tysięcy płyt, największe polskie i zagraniczne sklepy z niezwykle bogatą ofertą, zarówno dla poszukiwaczy nowości, jak i dla koneserów prawdziwych analogowych rarytasów. To okazja do spotkań z innymi kolekcjonerami i artystami, którzy podpisują swoje wydawnictwa.

October 7, 2018
|

Anna Maria Jopek na AVS!

Niezmiernie miło nam poinformować, że gościem specjalnym Audio Video Show 2018 będzie Anna Maria Jopek.

 

Podczas wystawy odbędzie się premierowy odsłuch najnowszego albumu artystki pt. „Ulotne” w wersji z płyty winylowej. Jego współtwórcą jest wybitny amerykański saksofonista i kompozytor jazzowy Branford Marsalis. W trakcie rozmowy z Piotrem Metzem wokalistka opowie o procesie tworzenia nagrań, jak i odpowie na pytania zadawane przez zgromadzonych fanów i dziennikarzy.

 

Na miejscu będzie można kupić płyty CD oraz ciepły jeszcze winyl, a także najprawdopodobniej otrzymać autograf.

 

Zapraszamy w piątek 16 listopada na PGE Narodowy do sali audiofast Studio TV3.

 

 

September 20, 2018
|

Utrudnienia w Hotelu Golden Tulip

Z przyczyn niezależnych od wystawców oraz Organizatora, ekspozycja w Hotelu Golden Tulip (8 z ogólnej liczby 174 sal) startuje w tym roku wyjątkowo dopiero w sobotę rano


Osoby planujące wizytę w Hotelu Golden Tulip powinny tak zaplanować swój czas na Wystawie, aby odwiedzić Golden Tulipa w sobotę lub niedzielę. 

September 2, 2018
|

Kup bilet online !

Ruszyła sprzedaż biletów online. Kup bilet już teraz i omiń kolejkę !

 

Szczegóły w zakładce BILETY.

August 1, 2018
|

Specjalna oferta noclegowa dla odwiedzających

Audio Video Show rozrosło się do takich rozmiarów, że wnikliwe zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców podczas jednego dnia nie jest już możliwe. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą spędzić na wystawie więcej niż jeden dzień, przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową, w hotelach goszczących Audio Video Show. Ceny pokoi ze śniadaniem zaczynają się już od 230zł/noc. Więcej szczegółów w zakładce OFERTA NOCLEGOWA.

January 1, 2018
|

Audio Video Show 2018

Znamy już datę tegorocznej, 22. edycji Audio Video Show. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 16-18.11.2018, tradycyjnie na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

October 20, 2017
|

Kolejny rekord pobity !

Na dwa miesiące przed rozpoczęciem 21. edycji Audio Video Show,  pobity został zeszłoroczny, niezwykle wyśrubowany rekord wynajętej  powierzchni. Na chwilę obecną wystawcy zarezerwowali już 168 sal !  Liczba ta zapewne się jeszcze zwiększy, bowiem doświadczenie pokazuje,  że w ostatnich tygodniach przed wystawą dołącza jeszcze kolejne firmy.  Dla porównania, w roku 2015 wszystkich wynajętych pomieszczeń było  'tylko' 150, a w roku 2014 - 104. Mówimy zatem o wzroście rzędu 54% na  przestrzeni ostatnich 3 lat !

October 3, 2017
|

Ruszyła sprzedaż biletów online

Ruszyła sprzedaż biletów online. Kup bilet już teraz i omiń kolejkę !

 

Szczegóły w zakładce BILETY.

August 1, 2017
|

Specjalna oferta noclegowa dla odwiedzających

Audio Video Show rozrosło się do takich rozmiarów, że wnikliwe zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców podczas jednego dnia nie jest już możliwe. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą spędzić na wystawie więcej niż jeden dzień, przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową, w hotelach goszczących Audio Video Show. Ceny pokoi ze śniadaniem zaczynają się już od 220zł/noc. Więcej szczegółów w zakładce OFERTA NOCLEGOWA.

April 11, 2017
|

20-lecie Audio Video Show

W tym roku Audio Video Show obchodzi jubileusz 20-lecia swojego istnienia (1997-2017). Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. To drugie co do wielkości tego typu wydarzenie w Europie.

March 1, 2017
|

Audio Video Show 2017

Znamy już datę tegorocznej, 21. edycji Audio Videeo Show. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 17-19.11.2017, tradycyjnie na Stadionie Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

October 1, 2016
|

Kup bilet online !

Ruszyła sprzedaż biletów online. Kup bilet już teraz i omiń kolejkę !

 

Szczegóły w zakładce BILETY.

September 15, 2016
|

Najdroższe słuchawki świata na AVS !

Audio Video Show nie tylko wystawa sprzętu Audio Video. To to także największa w Polsce wystawa słuchawek.  W tym roku goście będą mogli przekonać się, jak brzmi najdroższy zestaw słuchawkowy na świecie - Sennheiser HE-1 Orpheus - którego wartość wynosi 250 tys. zł.

February 1, 2016
|

Audio Video Show 2016

Znamy już datę tegorocznej, dwudziestej edycji Audio Videeo Show. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 4-6.11.2016, tradycyjnie na Stadionie Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

September 13, 2016
|

Specjalna oferta noclegowa dla odwiedzających

Audio Video Show rozrosło się do takich rozmiarów, że wnikliwe zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców podczas jednego dnia nie jest już możliwe. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą spędzić na wystawie więcej niż jeden dzień, przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową, w hotelach goszczących Audio Video Show. Ceny pokoi ze śniadaniem zaczynają się już od 180zł/noc. Więcej szczegółów w zakładce OFERTA NOCLEGOWA.

November 6, 2015
|

Piątki z nową muzyką na Audio Video Show

10 lipca 2015 roku ruszył projekt Piątki z Nową Muzyką. To światowe przedsięwzięcie, które realizowane jest w 45 krajach z rekomendacji Międzynarodowej Federacji Przemysłu Fonograficznego ( IFPI). W Polsce za wdrożenie projektu odpowiedzialny był ZPAV. W ramach współpracy ze ZPAV na Audio Video Show odbędą się trzy premierowe odłuchy płyt, które mają swoją premierę 6 listopada:  Matt dusk i Margaret – „Just the Two of Us”,  ZAZ – „Paris, encore” oraz muzyka filmowa z filmu Marsjanin – „Songs from the Martian”.

October 7, 2015
|

Kolejny rekord pobity !

Audio Video Show rozrasta się w tempie geometrycznym ! Choć trudno w to uwierzyć, pobiliśmy właśnie niezwykle wyśrubowany, zeszłoroczny rekord ponad 110 sal konferencyjnych oraz pokoi demonstracyjnych zarezerwowanych przez naszych wystawców. Na tym etapie organizacji mamy już wynajętych 141 pomieszczeń i liczba ta ciągle sie zwiększa. Ten wynik tylko umacnia Audio Show na pozycji 2-największej wystawy hi-fi w Europie.

October 5, 2015
|

Tidal partnerem technologicznym Audio Video Show

Miło nam poinformować, że patronem technologicznym Audio Video Show został Tidal - pierwszy serwis oferujący streaming muzyki w jakości CD.

 

Każdy z odwiedzających otrzyma specjalny kupon z kodem, który pozwala na darmowe testowanie serwisu Tidal HiFi przez okres 90 dni.

October 1, 2015
|

Możliwość zakupu biletów online

Miło nam poinformować, że w tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zaoferować możliwość zakupu biletów wstępu online, wraz ze stroną Biletomat.pl

 

Szczegóły w zakładce bilety.

 

September 29, 2015
|

Aktualizacja zakładki Mapa Wystawy

W zakłądce mapa wystawy, dostepne jest już aktualne rozmieszczenie wystawców.

August 27, 2015
|

Specjalna oferta noclegowa dla odwiedzających

Audio Video Show rozrosło się do takich rozmiarów, że wnikliwe zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców podczas jednego dnia nie jest już możliwe. Z myślą o wszystkich tych, którzy chcą spędzić na wystawie więcej niż jeden dzień, przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową, w hotelach goszczących Audio Video Show. Ceny pokoi ze śniadaniem zaczynają się już od 180zł/noc. Więcej szczegółów w zakładce Oferta Noclegowa.

August 6, 2015
|

AVS na Flickr i Instagram

Audio Video Show rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych. Zapraszamy na nasze kanały na Flickr, Instagram, YouTube oraz oczywiście na aktualizowany kilka razy w tygodniu profil AVS na Facebooku.
 
https://www.flickr.com/photos/134214463@N05/
https://instagram.com/avshow/
https://www.youtube.com/channel/UC0eTWED9POT8o1GzKMdITOw
https://www.facebook.com/pages/Audio-Video-Show/406168479455031

July 2, 2015
|

Audio Show zmienia się w Audio Video Show

Po 18 latach organizacji Audio Show, postanowiliśmy rozszerzyć nazwę imprezy o człon ‘Video’. Wbrew temu, co może się wydawać na pierwszy rzut oka, nie jest to tyle zmiana formuły imprezy, co raczej usankcjonowanie stanu faktycznego. Od samego początku, Audio Show gościło bardzo wiele prezentacji związanych z obrazem, które zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród odwiedzających. To na Audio Show swoje polskie premiery miały pierwsze odtwarzacze DVD, odtwarzacze Blu-ray, czy płaskie telewizory – najpierw plazmowe, potem LCD. Z tego też względu od wielu już lat pełna nazwa imprezy brzmiała ‘Audio Show – wystawa sprzętu audio oraz kina domowego’. Zabrakło jedynie przysłowiowej kropki nad ‘i’ – odzwierciedlenia tego faktu w nazwie skróconej. Teraz postanowiliśmy to zmienić.

March 2, 2015
|

Audio Show na Stadionie Narodowym

W tym roku Audio Show po raz pierwszy zagości na Stadionie Narodowym. Wystawa rozrosła się do takich rozmiarów, że trzy hotele, w których tradycyjnie odbywała się impreza, nie były w stanie zapewnić wymaganej ilości powierzchni. Dodanie Stadionu Narodowego nie oznacza rezygnacji z dotychczasowych lokalizacji – 56 sal konferencyjnych jakie oferuje ten obiekt to wciąż stanowczo zbyt mało, aby pomieścić ogrom wystawy. Oprócz Stadionu Narodowego, wystawę będą tradycyjnie już gościć Hotele Radisson Blu Sobieski oraz Golden Tulip. Aby umożliwić łatwe przemieszczanie się pomiędzy hotelami a Stadionem Narodowym, na czas wystawy tradycyjnie uruchomimy bezpłatną, wahadłową linię autobusową.

January 2, 2015
|

Audio Show 2015

Znamy już datę tegorocznej, dziewiętnastej edycji Audio Show. W tym roku wystawa odbędzie się w dniach 6-8.11.2015, tradycyjnie w hotelach Radisson Blu Sobieski, Bristol oraz Golden Tulip.

October 22, 2014
|

WiMP partnerem technologicznym Audio Show

Miło nam poinformować, że patronem technologicznym Audio Show został WiMP - pierwszy serwis oferujący streaming muzyki w jakości CD.

 

Każdy z odwiedzających otrzyma specjalny kupon z kodem, który pozwala na darmowe testowanie serwisu WiMP HiFi przez okres 30 dni.

September 5, 2014
|

Hans Theessink zagra na Audio Show !

Jestem pewien, że pamiętają państwo niesamowity koncert, jaki w czasie Audio Show 2011 dał Antonio Forcione. Występ miał miejsce w Hotelu Golden Tulip i pokazał Forcione z  najlepszej strony, zarówno jako muzyka, jak i człowieka.

Nawiązując do tamtego wydarzenia, chcieliśmy w tym roku zaprosić wszystkich na koncert Hansa Theesinka, który odbędzie się w tym samym hotelu, w tym tej samej sali i nagłaśniany będzie przez tych samych ludzi, co Antonio dwa lata temu. Hans Thseesink to znany w świecie holenderski gitarzysta i kompozytor. Nagrywa z Terrym Evansem i Ry Cooderem i wykonuje muzykę bluesową i znaną pod nazwą „roots music”. Muzyk da dwa koncerty, jeden w sobotę o 19:30, drugi w niedzielę o  17:30. Na koncert trzeba będzie pobrać darmowe miejscówki.

February 6, 2014
|

Audio Show na Facebooku

Polub nasz profil na FB. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnościami związanymi z wystawą.